Rolkowo

Oferta

rolkowo

Kursy przyspieszone

2 dniowe / 3 dniowe / online

System szkoleniowy ROLKOWO składa się z kilku poziomów zaawansowania. Każdy poziom zawiera techniki odpychania, hamowania, zakręcania, obracania, skoku oraz kombinacje technik(COMBO). Kursy i egzaminy dostępne są zarówno w formie online jak i na żywo.

trening STACJONARNE

Na treningach opanowujemy i utrwalamy odpowiednie nawyki, postawy, techniki, ruchy, łączenia i kombinacje aby wykonywać je płynniej, szybciej, sprawniej i z większą gracją. Głównym filarem są tu ćwiczenia ukierunkowane na poprawę równowagi i koordynacji ruchowej oraz wzmacnianie odpowiednich grup mięśniowych, utrwalanie nawyków i odruchów. Trenujesz po to aby jeździć ładniej, zgrabniej, zwinniej, szybciej bezpieczniej, skuteczniej, dalej i stabilniej. Trening czyni mistrza.. 

Treningi prowadzone wg. standardów systemu nauczania Rolkowo i Sztuki Jazdy na rolkach stylem Wszechstronnym.

SEZON 2021

NABORY DO GRUP TRENINGOWYCH W SZCZECINIE:
(Hala ul. Mickiewicza 51)

NIEDZIELE  17:00 – 18:00
Dzieci poziom 1
Dorośli poziom 1

NIEDZIELE  18:00 – 19:00
Dzieci poziom 2
Dorośli poziom 2

PIĄTKI  19:30 – 20:30
Średniozaawansowane dzieci
Średniozaawansowani dorośli 
——————————-

NABORY DO GRUP TRENINGOWYCH W GDAŃSKU:
(Hala Sportstacja Alchemia Gdańsk al. Grunwaldzka 411)

PIĄTKI  17:00 – 18:00
Dzieci poziomy 0 – 2
Dorośli poziomy 0 – 2
———————————–

Akcesoria rolkowo / sklep

Asortyment wyprzedany.

Aktualnie nasze magazyny są puste.

półkolonie letnie / zimowe

Od wielu lat prowadzimy z powodzeniem półkolonie letnie i zimowe pełne rolkowych treningów, gier, zabaw oraz innych aktywności. Podczas tygodnia realizujemy program szkoleniowy z podziałem na poziomy zaawansowania, oraz wiek uczestników. 

ROLKOWO PRO 24/7

ROLKOWO PRO 24/7 to dostęp do regularnie aktualizowanych treningów online, bazy ćwiczeń, zadań domowych, zabaw, pomysłów i kombinacji, które można wykonać w różnych warunkach, w rolkach lub bez rolek. Sztuka jazdy opiera się nie tylko na odpowiednim doborze sprzętu lecz przede wszystkim na przebudowie ciała i stopniu opanowania  nawyków ruchowych, a to wymaga regularnego wykonywania wielu ćwiczeń i powtórzeń.

Treningi online są doskonałym uzupełnieniem spotkań stacjonarnych i doskonałym narzędziem w rozwoju umiejętności dla wszystkich, którzy cenią konkretne postępy i solidne fundamenty.

DOSTĘPNE PAKIETY dla dzieci, dla dorosłych lub rodzinne.

imprezy, urodziny, pokazy, warsztaty

Jesteśmy otwarci na współpracę. Posiadamy doświadczenie w organizacji imprez prywatnych, firmowych lub lokalnych. Udzielamy wywiadów dla radia i telewizji, opowiadamy o rolkach i treningu na rolkach, ponieważ to nasza pasja. Zorganizujemy zajęcia urodzinowe, poprowadzimy warsztaty z podstaw jazdy, przygotujemy rolkową imprezę lub pokazy ze slalomem i skokami.